Informacje

Policjanci prowadzą zbiórkę dla najbardziej potrzebujących

Z inicjatywy policjantów z Komisariatu Policji w Tuszynie powstała zbiórka ubrań, zabawek, artykułów szkolnych, przedmiotów gospodarstwa domowego, które zostaną przekazane dla najbardziej potrzebujących osób w Tuszynie i gminie. Zbiórka trwa do 18 października 2019 roku, tego dnia zebrane dary zostaną przekazane do MOPSu w Tuszynie i trafią do najbardziej potrzebujących. W szlachetną akcję włączyli się mundurowi z całego powiatu łódzkiego wschodniego. Odzież i inne przedmioty można przekazywać do KP Tuszyn pok. 20 sierż. szt. Magdalenie Sochaczewskiej bądź do KPP w Koluszkach.

Jeżeli masz w domu jakiekolwiek nieużywane już: zabawki, maskotki, klocki, wózki, akcesoria szkolne, ubranka w różnym wieku szkolnym, ubrania dla dorosłych, koce, ręczniki, pościel, nieużywane przedmioty gospodarstwa domowego i inne przekaż do Komisariatu Policji w Tuszynie pok. 20 bądź do Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pok. 144. Prosimy o odzież i inne przedmioty w dobrym stanie (używane ale nie zniszczone). Zbiórka trwa do 18 października 2019 roku. Wszystkie dary przekażemy do Komisariatu Policji w Tuszynie, z którego mundurowi dostarczą za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej do potrzebujących rodzin w Tuszynie i gminie.

Policjanci prowadzą również zbiórkę plastikowych nakrętek dla chorego 3 - letniego Maksa. Wszystkie osoby chętne i mogące przyczynić się do tej szlachetnej akcji prosimy również o przynoszenie plastikowych nakrętek do w/w jednostek Policji.

Razem możemy połączyć siły. Pomóżmy tym, którzy najbardziej tego potrzebują !!!

  • Policjanci z KP w Tuszynie
Powrót na górę strony