Informacje

Nieletni odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Dwóch 16 – latków odpowie za posiadanie narkotyków. Koluszkowscy policjanci znaleźli u nich środki odurzające, jeden z nich to mieszkaniec powiatu łódzkiego wschodniego a drugi powiatu brzezińskiego. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

21 lutego 2020 roku około godz. 18 kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach przy jednej ze stacji benzynowej zauważyli młodego mężczyznę, który zachowywał się nerwowo i był nadpobudliwy. Policjanci postanowili wylegitymować młodzieńca jednak ten nie wykonywał ich poleceń i cały czas był pobudzony. Kryminalni podejrzewali, że może mieć przy sobie środki odurzające. Podczas przeszukania znaleźli u niego blisko 11 gramów marihuany. Jak się okazało był to 16 – letni mieszkaniec gminy Koluszki.   Nieletni odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

Tego samego dnia przed godziną 22 w Koluszkach przy ul. 3 Maja policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z koluszkowskiej komendy zauważyli grupę młodzieży, gdzie jednemu z nich wystawała z torebki butelka z piwem. Kiedy mundurowi postanowili skontrolować młodzież okazało się, że to osoby nieletnie w wieku od 16 do 15 lat. U jednego z 16 – latków policjanci znaleźli fifkę oraz torebkę ze środkiem odurzającym. Jak się okazało było to blisko 0,4 grama kokainy. Nieletni jest mieszkańcem powiatu brzezińskiego. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Powrót na górę strony