Informacje

Policjanci z Koluszek wzięli udział w wirtualnym biegu charytatywnym organizowanym przez WSPol w Szczytnie

Koluszkowscy policjanci i pracownicy po raz kolejny z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w biegu charytatywnym, którego organizatorem była Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie. Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa tegoroczny bieg odbył się trochę inaczej bo ,,wirtualnie”. Kilkanaście osób z koluszkowskiej komendy stawiło się na metę w minioną środę i wystartowali! Celem było pokonanie dystansu 5 km w dowolnym stylu (biegiem, rowerem czy spacerkiem). Cel był szlachetny, zbiórka zebrana z opłaty startowej trafi w postaci darowizny na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego po raz kolejny wzięli czynny udział w biegu charytatywnym organizowanym przez WSPol w Szczytnie. Chętnych nie brakowało do wsparcia szlachetnej inicjatywy. Zgłosiło się kilkanaście osób i… wystartowali!

8 lipca 2020 roku mundurowi i pracownicy wystartowali w Justynowie i przebiegli dystans 5 km. Bieg odbył się leśną drogą na trasie Justynów – Janówka. Nikt z uczestników nie narzekał na brak sił. Akcja była szlachetna, ponieważ opłata startowa każdego z uczestników trafi na rzecz Fundacji Wdowom i Sierotom po Podległych Policjantach. Swoją cegiełkę dołożył również osoby, które z różnych przyczyn nie mogły jednak uczestniczyć w biegu. Bieg organizuje każda jednostka indywidualnie z uwagi na to, że wszyscy nie mogli spotkać się w Szczytnie w związku z panującą pandemią. Warunkiem jest pokonanie dystansu 5 km w dowolnym stylu w terminie 4-12 lipca 2020 r. Nam się udało! Teraz kolej na pozostałych!

Policjanci i pracownicy koluszkowskiej komendy policji po raz kolejny udowodnili, że nawet poprzez sportową rywalizację chętnie pomagają innym, angażując się w różne charytatywne przedsięwzięcia a tym samym promują zdrowy tryb życia jak i wspólną integrację. Dziękujemy wszystkim za udział a przede wszystkim za chęci i zaangażowanie!

  • policjanci biegną w biegu charytatywnym
  • policjanci biegną w biegu charytatywnym
  • policjanci biegną w biegu charytatywnym
  • policjanci biegną w biegu charytatywnym
Powrót na górę strony