Informacje

Tuszyńscy policjanci zaopiekowali się zagubionym pieskiem i odnaleźli jego właścicielkę

Tuszyńscy policjanci kolejny raz wykazali się wielkim zaangażowaniem i dobrym sercem kiedy do komisariatu został przyprowadzony przez przypadkowe osoby zagubiony piesek. Mundurowi natychmiast otoczyli go opieką i podjęli kroki aby odnaleźć właściciela. Już po kilku dniach stęskniony pupil wrócił cały i zdrowy do swojego domu.

Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Tuszynie kończyli właśnie służbę 8 listopada 2020 roku, kiedy w komisariacie pojawiły się osoby, które znalazły błąkającego się po okolicy pieska. Mundurowi od razu zaopiekowali się pupilem, dając mu schronienie i pożywienie. Podjęli też kroki aby odnaleźć właściciela zagubionego czworonoga. Udostępnili ogłoszenie na portalach społecznościowych, wiedząc, że to doskonały sposób aby jak najszybciej dotrzeć do jego domu. Przez 3 dni pobytu czworonoga w komisariacie policjanci zapewnili mu dobrą opiekę oraz troskę. Dzięki ogłoszeniu udało się też odnaleźć stęsknioną właścicielkę pupila, do której wczoraj wrócił cały i zdrowy.

Tuszyńscy policjanci kolejny raz wykazali się wielkim zaangażowaniem i dobrym sercem, sami są miłośnikami zwierząt i psy traktują jak członków rodziny i wiernych przyjaciół. To dla nich nic nadzwyczajnego, ponieważ sami na co dzień w swojej służbie współpracują ze swoimi czworonożnymi partnerami.

  • znaleziony pies biały w brązowe łaty
Powrót na górę strony