Informacje

Komendant rzgowskiego komisariatu odchodzi na emeryturę po 30 latach służby

Komendant Komisariatu Policji w Rzgowie podinsp. Robert Kieszek po 30 latach służby w Policji odszedł na emeryturę. W trakcie służby ukończył studia magisterskie oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Kariera zawodowa podinsp.. Roberta Kieszka rozpoczęła się w 1990 roku, początkowo związany był z pionem patrolowo-interwencyjnym w KPP Brzeziny. Później po kilku latach służył w pionie kryminalnym i w 2005 roku rozpoczął służbę w KMP w Łodzi gdzie został kierownikiem sekcji kryminalnej. Bogate doświadczenie zawodowe i posiadane kwalifikacje pozwoliły na mianowanie  oficera na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w 2008 roku w Komendzie Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego. Od 2016 roku podinsp. Robert Kieszek został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rzgowie gdzie pełnił funkcję do 5 lutego 2021 roku.

Podczas 30 lat pracy w Policji ukończył wiele kursów i szkoleń, zawsze wykazywał się wielkim zaangażowaniem, profesjonalizmem i stanowczością. Podinspektorowi dziękujemy za wieloletnią współpracę i życzymy zasłużonego odpoczynku i wszelkiej pomyślności.

 

Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Rzgowie z dniem 6 lutego 2021 roku przejmuje nadkom. Tomasz Konopka dotychczasowy Kierownik Ogniwa ds. Kryminalnych.

 

Opis zdjęcia: Grawerton na, którym jest umieszczona na górze odznaka policyjna  z napisem Policja. Pod odznaką widnieje napis: podinsp. Robert Kieszek. W związku z zakończeniem służby i przejściem w stan emerytalny, dziękujemy za wieloletnią współpracę i życzymy realizacji niespełnionych planów. Z najlepszymi życzeniami funkcjonariusze i pracownicy KPP powiatu łódzkiego wschodniego
5 lutego 2021 r.

  • umundurowany policjant siedzi za biurkiem, za nim na ścianie wisi godło Polski
  • Grawerton na, którym jest umieszczona na górze odznaka policyjna  z napisem Policja. Pod odznaką widnieje napis: podinsp. Robert Kieszek. W związku z zakończeniem służby i przejściem w stan emerytalny, dziękujemy za wieloletnią współpracę i życzymy realizacji niespełnionych planów. Z najlepszymi życzeniami funkcjonariusze i pracownicy KPP powiatu łódzkiego wschodniego 
5 lutego 2021 r.
Powrót na górę strony