Informacje

Pomóżmy Majeczce!

Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego włączyli się w akcję pomocy chorej Mai. Mieszkance gminy Koluszki, której inicjatorem jest funkcjonariusz służący w tutejszej jednostce wraz ze swoją rodziną. 4-letnia dziewczynka choruje na nowotwór. Jej leczenie przekracza możliwości finansowe rodziny. Mundurowi systematycznie zbierają plastikowe nakrętki oraz odbierają je od mieszkańców naszego powiatu. Zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce, prowadzonych licytacjach oraz wszelkich przedsięwzięciach organizowanych dla Majeczki. Najbliższe wydarzenie to kiermasz ciast 29 maja 2021 roku przed OSP w Koluszkach dzięki wzajemnej współpracy z lokalnymi strażakami i mieszkańcami Regien.

Maja urodziła się jako zdrowa dziewczynka. Zawsze uśmiechnięta. Od ponad pół roku jej drugim domem jest szpital, w którym leczona jest specjalistycznie. Maja zachorowała na nowotwór Leczenie dziewczynki przekracza  możliwości finansowe jej rodziny, która jednak nie poddaje się i robi wszystko, aby zapewnić 4-latce powrót do normalnego życia. Prowadzona jest również internetowa zbiórka, na której można licytować każdą rzecz, zbierane są plastikowe nakrętki aby przekazywać je na rzecz Majeczki. Wszystkie prowadzone przedsięwzięciaa powstały dzięki policjantowi i jego rodzinie, który na co dzień pełni służbę w jednostce Policji w powiecie łódzkim wschodnim.

Dzięki współpracy z lokalnymi strażakami oraz mieszkańcami Regien i Koluszek w najbliższą sobotę 29 maja 2021 roku organizowany jest kiermasz ciast przed OSP w Koluszkach przy ul. 11 Listopada od godziny 8:00. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich do dołożenia swojej cegiełki aby ratować życie naszej mieszkanki.

Wiecej informacji w linkach poniżej:

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/majakukulska

http://lodz-wschod.policja.gov.pl/elw/informacje/58188,Pomozmy-4-letniej-mieszkance-gminy-Koluszki-w-walce-z-choroba.html?search=67689201089356

http://lodz-wschod.policja.gov.pl/elw/informacje/59676,Niebiescy-calym-sercem-za-Majeczka.html?search=67689201089356

  • Na plakacie z różowym tłem widnieje na środku napis: Kiermasz słodkości dla Mai Kukulskiej! Zapraszamy po pyszne, domowe wypieki dnia 29.05.2021 roku przy straży OSP Koluszki ulicy 11 Listopada od godziny 8:00. Do zobaczenia. W prawym dolnym rogu zdjęcie małej dziewczynki  w niebieskiej czapce na głowie. W tle plakatu widoczne rysunki wypieków i serduszek
Powrót na górę strony