Informacje

22-latek zatrzymany z narkotykami

Tuszyńscy dzielnicowi zatrzymali 22-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 27 gramów niedozwolonych substancji. Mieszkaniec Tuszyna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

31 maja 2021 roku tuż przed godziną 14:00 dzielnicowi z Komisariatu Policji w Tuszynie na jednej z ulic zauważyli dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę. Na widok policyjnego radiowozu młodzieniec zaczął uciekać w stronę lasu. Mundurowi natychmiast pobiegli za nim i po kilkuset metrach zatrzymali go. 22-letni mieszkaniec Tuszyna nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego uciekał przed policjantami. Okazało się, że miał przy sobie 22 gramy narkotyków, a kolejne nielegalne substancje mundurowi znaleźli w jego miejscu zamieszkania. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 27 gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

  • Policjantka  w żółtej kamizelce z napisem policja stoi za okratowanymi drzwiami, przed kobietą stoi zatrzymany mężczyzna
  • Policjantka w żółteju kamizelce z napisem policja prowadzi zatrzymanego mężczyznę, obok stoi samochód
Powrót na górę strony