Informacje

Dzień Dziecka dla Majeczki

Walka z chorobą 4-letniej Majeczki nadal trwa. 6 czerwca 2021 roku w restauracji ,,Rybakówka" w Żerominie przy ulicy Tuszyńskiej 17 odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka, podczas którego będą zbierane środki dla chorej dziewczynki. Nie zabraknie policyjnych akcentów, a na najmłodszych będzie czekał Komisarz Błysk.

Maja Kukulska była szczęśliwą i zdrową 4-latką mieszkającą w miejscowości Regny koło Koluszek. Maja rzadko chorowała. Zawsze była uśmiechnięta. Podczas zabawy  rodzice Mai zauważyli spore uwypuklenie na brzuszku córki.  Wstępna diagnoza była przerażająca: 11-centymetrowy Guz Wilmsa wychodzący z lewej nerki. Ciężko uwierzyć, że u tak małej istotki mógł urosnąć taki duży guz. Od momentu postawienia diagnozy zaczęła się walka o życie 4-latki, która trwa do dnia dzisiejszego. Przed Mają 8-miesięczne leczenie chemioterapią i radioterapią. Cała rodzina wraz z Majeczką muszą mieć teraz dużo siły. Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na leki, niezbędne i kosztowne suplementy diety, dojazdy jak i pobyty w szpitalu i na rehabilitację dla Mai. Wszyscy wierzymy że jeszcze chwilka i Majeczka wróci do zdrowia. Prosimy wszystkich o przyłączenie się do tej nierównej walki. Pomóżmy jej wpłacając chociaż symboliczną kwotę, aby Maja i jej rodzice nie musieli się martwić o to, czy będą mieli za co wykupić leki i niezbędne suplementy.

W walkę o zdrowie Majeczki aktywnie włączyli się policjanci i pracownicy komendy powiatowej w Koluszkach. Nie tylko zbierali środki na leczenie dziewczynki, ale we wszelki możliwy sposób wspierają działania mogące poprawić jej sytuację. Stąd również obecność funkcjonariuszy policji oraz ich maskotki na pikniku w "Rybakówce". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wesołej imprezie i przekazywania wszelkiej pomocy chorej dziewczynce.  

  • Plakat z ziellonym tłem i napisem na środku Dzień dziecka z różnokolorowymi chmurkami gdzie wpisane są atrakcje dla dzieci, na dole zdjęcie chorej dziewczynki
Powrót na górę strony