Informacje

Włamał się do lokalu gdzie ukradł piwo, nakryli go policjanci

Koluszkowski patrol zatrzymał 39-letniego mężczyznę, który pod osłoną nocy włamał się do jednego z lokali gastronomicznych gdzie ukradł piwo. Usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. W przeszłości miał już konflikty z prawem.

10 listopada 2021 roku tuż przed godziną 6:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach zostali zaalarmowani, iż w jednym z lokali gastronomicznych doszło do włamania. Mundurowi natychmiast zjawili się we wskazanym miejscu. Zauważyli wybitą szybę i leżący obok kamień. Policjanci weszli do środka gdzie w jednym z pomieszczeń znaleźli ukrywającego się mężczyznę. Kamieniem wybił szybę w drzwiach lokalu i wszedł do środka przy okazji kradnąc piwo. Mężczyzna został zatrzymany, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. W przeszłości miał już konflikty z prawem.

sierż. sztab. Aneta Kotynia

  • umundurowany policjant siedzi za biurkiem przed monitorem komputera, po prawej stronie fotografii siedzi na krześle zatrzymany mężczyzna
Powrót na górę strony