Osoby Zaginione

Jarosław Waldemar Czernik z Starej Gadki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z siedzibą w Koluszkach poszukują zaginionego Jarosława Czernik. Mężczyzna ten był widziany po raz ostatni w miejscu swojego zamieszkania na terenie miejscowości Stara Gadka w gminie Rzgów, w godzinach wieczornych dnia 29 marca 2014 roku.

Od tamtej pory mężczyzna nie przebywa w miejscu zamieszkania, nie kontaktował się również z rodziną lub sąsiadami. W sprawie podjęto działania poszukiwawcze, które trwają do chwili obecnej. Wszystkie osoby mające wiadomości na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z policją.
Jarosław Waldemar Czernik
Zamieszkały Stara Gadka, gmina Rzgów
Rysopis: wzrost 170 centymetrów, waga około 90 kilogramów, średniej budowy ciała, oczy koloru piwnego, włosy krótkie, ciemne, łysiejący od czoła, twarz owalna, zapadnięte policzki, uzębienie pełne.
Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji powiatu Łódzkiego Wschodniego z siedzibą w Koluszkach przy ulicy 11 Listopada 62 f, pod numerem telefonu (47) 842 12 11, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Powrót na górę strony