Osoby Zaginione

Jarosław Waldemar Czernik z Starej Gadki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach poszukują zaginionego Jarosława Czernik. Mężczyzna ten był widziany po raz ostatni w miejscu swojego zamieszkania na terenie m. Stara Gadka w gminie Rzgów, w godzinach wieczornych dnia 29 marca 2014 r.

Od tamtej pory w/w nie przebywa w miejscu zamieszkania, nie kontaktował się również z rodziną lub sąsiadami. W sprawie podjęto działania poszukiwawcze, które trwają do chwili obecnej. Wszystkie osoby mające wiadomości na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z policją.

 

 

Jarosław Waldemar Czernik

zam. Stara Gadka

Rysopis : wzrost 170 cm, waga 90 kg, średniej budowy ciała, oczy koloru piwnego, włosy krótkie - ciemne, łysiejący od czoła, twarz owalna, zapadnięte poliki, uzębienie pełne. Zaginiony może być ubrany w : spodnie dresowe koloru granatowego, koszulę koloru beżowego, bluzę ,,polarową" koloru granatowego oraz buty sportowe koloru czarnego.

Mężczyzna w 2012 roku przeszedł zawał serca, ponadto cierpiał na nadciśnienie i padaczkę.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach przy ulicy 11 Listopada 62 f, pod numerem telefonu (47) 842 12 11, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Powrót na górę strony