Informacje

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Policjanci spotkali się z władzami i mieszkańcami miasta Koluszek aby podsumować i omówić kroki, które zostały podjęte i zrealizowane przez ostatnie 4 miesiące mające na celu podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców. Dzielnicowi systematycznie pracują nad likwidowaniem zagrożeń naniesionych na KMZB przez mieszkańców naszego powiatu, które w dużej mierze dotyczą przekraczania prędkości w powiecie łódzkim wschodnim.

Asp. szt. Robert Derliński i asp. szt. Marcin Szustak uczestniczyli w spotkaniu Rady Miejskiej i Rady Osiedla w Koluszkach. Na spotkaniu zostało podsumowane pozytywne działanie i funkcjonowanie tutejszej Policji. Przewodnicząca zebrania Anna Ołubek podkreśliła, iż zwiększyło się poczucie bezpieczeństwa mieszkańców poprzez intensywne działania Policji. Mundurowi ponownie podkreślali duże znaczenie funkcjonującej Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

22 listopada 2019 roku dzielnicowy mł. asp. Konrad Kaczmarek i sierż. szt. Przemysław Frankowski eliminowali wykroczenia w ruchu drogowym w swoich rejonach służbowych. Dzielnicowi wraz z policjantami koluszkowskiej drogówki na terenie miejscowości gminy Koluszki i gminy Rzgów prowadzili pomiary prędkości i eliminowali popełniane wykroczenia w ruchu drogowym. Niwelowanie ich to jedno z głównych założeń realizowanego planu priorytetowego przez dzielnicowych w ramach działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Mundurowi prowadzili działania na zagrożonych odcinkach drogi. Szczególnie zwracali uwagę i kontrolowali przekraczanie prędkości przez kierujących oraz inne naruszenia w ruchu drogowym.

 

 

  • Policjanci kontrolują prędkość kierowców
  • Policjanci kontrolują prędkość kierowców
  • Policjanci kontrolują prędkość kierowców
  • Policjanci kontrolują prędkość kierowców
  • Policjanci kontrolują prędkość kierowców
  • policjanci na spotkaniu z mieszkańcami i władzami miasta
Powrót na górę strony