Informacje

Uczniowie z powiatu Łódzkiego Wschodniego kibicowali podczas policyjnego turnieju piłki nożnej

Z pełnym zaangażowaniem, pozytywnymi emocjami, radosnymi okrzykami kibicowali uczniowie z Tuszyna i Gałkowa Dużego podczas Ogólnopolskiego Noworocznego Turnieju Piłki Halowej im. Jana Kuropatwy IPA CUP. Cel był szlachetny, ponieważ wszyscy grali dla podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi.

11 stycznia 2024 roku charytatywny turniej zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz Łódzką Grupę Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji odbył się na terenie łódzkiej Atlas Areny. Wśród uczestników nie zabrakło zaangażowanych kibiców z powiatu Łódzkiego Wschodniego. Przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym i Tuszynie włożyli wiele energii i zaangażowania podczas kibicowania piłkarskim drużynom. Pod opieką swoich nauczycieli oraz wsparciu policjantek z Koluszek i dzielnicowych z Tuszyna nie brakowało emocji, wspierających okrzyków i gorącego kibicowania dla tych, którzy grali dla małych podopiecznych fundacji.
Dziękujemy za doskonałe przygotowanie oraz wielkie zaangażowanie uczniów.
Więcej informacji o turnieju w linkach poniżej:
https://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/92271,Ogolnopolski-Noworoczny-Turniej-Pilki-Halowej-im-Jana-Kuropatwy-IPA-CUP-za-nami.html
https://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/92324,Sluzymy-by-pomagac-innym.html
młodszy aspirant Aneta Kotynia

 

  • Uczniowie na trybunach z transparentami.
  • Uczniowie na trybunach kibicują z transparentami.
  • Dwie policjantki i dwóch policjantów stoi obok siebie na trybunach, wokół nich stoją kibicujące dzieci.
  • Przy dzieciach stoi policjant, są na trybunach i kibicują.
  • Trybuny, na których stoją ludzie z transparentami.
Powrót na górę strony