Informacje

Podziękowania dla policjantów z Tuszyna

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji młodszego inspektora Cezarego Kacprzaka wpłynęły podziękowania dla Tuszyńskich policjantów od Starosty Powiatowego Pana Andrzeja Opali.

,,Dobroczynność ma wiele twarzy, a bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar, jaki człowiek ofiaruje drugiemu człowiekowi, nie oczekując nic w zamian. Na ręce Pana Komendanta, pragnę przekazać słowa uznania i podziękowanie dla Policjantów, pełniących służbę w Komisariacie Policji w Tuszynie, w osobach Pana Huberta Gadułki, Pana Łukasza Kosieradzkiego, Pani Magdaleny Sochaczewskiej oraz Pani Mileny Latosińskiej, za ponadprzeciętne zaangażowanie w codzienną pracę oraz chęć niesienia bezinteresownej pomocy”. Od takich słów zaczęły się podziękowania, które otrzymał od Starosty Powiatu Łódzkiego Wschodniego młodszy inspektor Cezary Kacprzak. Tuszyńscy policjanci wielokrotnie organizowali zbiórki na rzecz potrzebujących osób. Nigdy nie byli obojętni na ludzką krzywdę. Zawsze pełni zaangażowania, empatii i wielkiego serca głoszą dewizę ,,Pomagamy i chronimy!”

mł. asp. Aneta Kotynia

  • Treść podziękowań: młodszy inspektor Cezary Kacprzak Komendant Powiatowy Policji Powiatu Łódzkiego Wschodniego. Szanowny Panie Komendancie . Dobroczynność ma wiele twarzy, a bezinteresowna pomoc to bardzo cenny dar, jaki człowiek ofiaruje drugiemu człowiekowi, nie oczekując nic w zamian. Na ręce Pana Komendanta, pragnę przekazać słowa uznania i podziękowanie dla Policjantów, pełniących służbę w Komisariacie Policji w Tuszynie, w osobach Pana Huberta Gadułki, Pana Łukasza Kosieradzkiego, Pani Magdaleny Sochaczewskiej oraz Pani Mileny Latosińskiej, za ponadprzeciętne zaangażowanie w codzienną pracę oraz chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Policjanci z Komisariatu w Tuszynie wielokrotnie angażowali się w zbiórki charytatywne. Zaangażowali się w zbiórkę odzieży i zabawek dla najbardziej potrzebujących rodzin, zbiórkę darów na rzecz uchodźców z Ukrainy, jak również w zakup roweru, który uległ uszkodzeniu w trakcie kolizji. Działania podejmowane przez wymienionych Policjantów zasługują na szczególne wyrazy uznania. Mają również niewątpliwy wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku w opinii publicznej. Podległym Panu Komendantowi funkcjonariuszom życzę wytrwałości w realizacji codziennych zadać, wielu zawodowych i osobistych sukcesów  oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań.
Podpisał Starosta Andrzej Opala.
    Podziękowania

Pliki do pobrania

  • 12.04 KB
Powrót na górę strony