Informacje

Dzień Mamy z dzielnicowym

Z okazji ,,Dnia Matki”, GOK w Brójcach na terenie zewnętrznym Świetlicy Środowiskowej w Bukowcu zorganizował dla wszystkich mam (i nie tylko), festyn połączony z występami artystycznymi ich pociech oraz wieloma innymi atrakcjami dla starszych i młodszych. Do udziału w tym wydarzeniu został zaproszony również dzielnicowy z Komisariatu Policji w Rzgowie asp.sztab. Sebastian Swaczyna, który wspólnie z innymi f-szami promował policyjny zawód i zadbał o bezpieczeństwo plenerowej imprezy.

 

W godzinach popołudniowych 25 maja 2018 roku, na terenie boiska przyległego do Świetlicy Środowiskowej w Bukowcu odbyła się uroczystość powiązana z artystycznymi występami najmłodszych, z okazji święta wszystkich mam. Gminny Ośrodek Kultury w Brójcach wspólnie z władzami sołeckimi i wolontariuszami przygotowali mnóstwo atrakcji dla przybyłych na tę plenerową imprezę rodzin. W życiu lokalnej społeczności od dawna uczestniczy dzielnicowy gm. Brójce z Komisariatu Policji w Rzgowie asp. sztab. Sebastian Swaczyna.

Jak wielokrotnie wcześniej i tym razem został on poproszony do udziału w lokalnym wydarzeniu. Dzielnicowy i tym razem nie zawiódł i na uroczystość przybył w asyście p.o dzielnicowej miasta Rzgowa mł.asp. Anny Kłos,  Rzecznika Prasowego KPP Łódź-Wschód asp. Grzegorza Stasiaka, oraz st.sierż. Rafała Lotki z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Łódź-Wschód.

Policjanci swoją obecnością promowali policyjną służbę a uczestnicy festynu mieli niecodzienną okazję do tego by przyjrzeć się z bliska a nawet zasiąść za kierownica policyjnego radiowozu czy motocykla. Mundurowi odpowiadali  również na różnego rodzaju pytania nurtujące lokalną społeczność z zakresu ogólnoprawnego i prawa o ruchu drogowym. Zadbali jednocześnie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Mimo kapryśnej pogody wszystkim dopisywały humory a festyn przebiegał w iście rodzinnej atmosferze.   

 

Powrót na górę strony